1. Kredyt-Forum.pl używa plików cookies. Korzystając z kredyt-forum.pl wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.

Czy to ma jeszcze sens? Sprzeciw od nakazu zaplaty e-sądu po terminie?

Dyskusja w 'Pomoc dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika vikunia26, 9 Kwiecień 2015.

 1. vikunia26

  vikunia26 New Member

  Dołączył:
  9 Kwiecień 2015
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Czy mogę jeszcze wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty, w przypadku gdy nie dostałam w terminie dokumentów, tylko około 2, 5 miesiąca po postępowaniu upominawczym?

  Dodam że mam problem ze sprzedanym do easyDept i Getback długiem z Orange. Suma wynosi około 800 zł bez kosztów. Postępowanie prowadzone przez e-sąd.

  Całą dokumentację odbierała moja mama i siostra, ponieważ nie mieszkam pod adresem zameldowania, na który zostały wysłane wszystkie dokumenty. Nie poinformowały mnie o nich.

  O długu i prowadzonych działaniach dowiedziałam się po raz pierwszy jakieś trzy tygodnie temu. Dwa tygodnie temu moja mama odmówiła odebrania poleconego i odebrałam awizo po raz pierwszy właśnie równe dwa tygodnie temu.
  W tej przesyłce znajdowały się dokumenty od komornika z easyDept: zawiadomienie o zajęciu wierzytelności, i wszczęciu egzekucji.

  Bardzo proszę o pomoc, moja sytuacja finansowa jest bardzo zła i nie mogę im zapłacić choć bym chciała.
  Co mogę jeszcze zrobić?
   
  #1
 2. PiotrDuda

  PiotrDuda New Member

  Dołączył:
  17 Wrzesień 2019
  Wiadomości:
  13
  Docenione treści:
  0
  Witam,
  w takiej sytuacji raczej nie. Gdyby nikt nie odebrał pisma można by wnioskować ale ta sytuacja nie miała u Pani miejsca.
  Napisać pismo można ale zapewne zostanie odrzucone przez Sąd.
   
  #2