1. Kredyt-Forum.pl używa plików cookies. Korzystając z kredyt-forum.pl wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.

Konto osobiste z kredytem odnawialnym o którym zapomniałem

Dyskusja w 'Konto w banku' rozpoczęta przez użytkownika ireks, 3 Luty 2014.

 1. ireks

  ireks Guest

  witam, jakiś rok temu otworzyłem konto osobiste z kredytem odnawialnym na 4700 zł (na zakup samochodu), z deklaracją wpłaty 2000 zł miesięcznie. niestety zaniedbałem to i ostatnio dostałem pismo z banku (mbank), w którym informują mnie braku prolongaty umowy kredytu. dalej pisze, że jeżeli do 24 lutego nie wpłacę całej kwoty, co oczywiście jest nie możliwe, to mam przesłać im wniosek o restrukturyzację wraz z propozycją harmonogramu spłaty oraz aktualnym zaświadczeniu o zatrudnieniu i dochodach z 3 ostatnich miesięcy. Rozmawiałem dzisiaj przez telefon z konsultantem, który powiedział mi, że mogę taki wniosek złożyć telefonicznie ale będzie to wniosek bardzo ogólny i dlatego proponuje mi żebym sam napisał taki wniosek, w którym umotywuję moją prośbę. Problem polega na tym, że nie mam pojęcia jak to napisać bo nigdy czegoś takiego nie musiałem robić, a bardzo zależy mi na tym żeby moja prośba została rozpatrzona pozytywnie. Mógłbym umotywować ją tym, że branża w której działam jest trochę sezonowa, a firma w której jestem pod wykonawca kilka miesięcy temu zaczęła wprowadzać wiele istotnych zmian co niestety przyczyniło się chwilowo do gorszych wyników oraz że jestem w stanie spłacać 200 zł miesięcznie. Nie wiem czy można to w jakiś sposób wykorzystać, ale w tym banku we wrześniu wziąłem pożyczkę na 1500 zł, którą jeszcze spłacać. Proszę o kogoś, żeby napisał mi jak dokładnie ma wyglądać ten wniosek, ponieważ muszę to jak najszybciej wysłać, tym bardziej, że to pismo zostało wysłane do mnie pod koniec grudnia i leżało na poczcie prawie miesiąc. z góry dziękuje za pomoc
   
  #1
   
  : Brak tagów (Edytuj tagi)
 2. login8

  login8 Member

  Dołączył:
  20 Styczeń 2014
  Wiadomości:
  55
  Docenione treści:
  0
  Może łatwiej będzie skorzytsać z pomocy doradcy? Na pewno zna adekwatne rozwiązanie. Można też wzór pisma poszukać w interencie:)
   
  #2
 3. Kasia73

  Kasia73 Member

  Dołączył:
  20 Sierpień 2016
  Wiadomości:
  153
  Docenione treści:
  1
  Idź do banku i zapytaj się.
   
  #3
Podobne Tematy
Forum Tytuł Data
Konto w banku Konto osobiste a firmowe 10 Listopad 2015
Konto w banku Konto osobiste w ING - wasze opinie, polecacie czy nie? 7 Luty 2014
Konto w banku Konto osobiste bez opłat w BZ WBK. 7 Luty 2014
Konto w banku Czy dziecku można założyć konto w banku Nest? 1 Czerwiec 2017
Konto w banku Konto w T-Mobile usługi bankowe czy warto? 18 Kwiecień 2014
Konto w banku Czy konto Alior Sync jest naprawde za darmo? 8 Kwiecień 2014