1. Kredyt-Forum.pl używa plików cookies. Korzystając z kredyt-forum.pl wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.

kredyt dla górników

Dyskusja w 'Kredytowe forum' rozpoczęta przez użytkownika dyndal11, 7 Marzec 2014.

 1. dyndal11

  dyndal11 Member

  Dołączył:
  6 Marzec 2014
  Wiadomości:
  31
  Docenione treści:
  1
  Czy któryś z banków udziela jakichś pożyczek dla konkretnych grup zawodowych? Chodzi mi tak dokładnie o kredyty dla górników. Może być również jakaś instytucja pozabankowa jeśli ktoś zna.
   
  #1
 2. wiktor6

  wiktor6 Member

  Dołączył:
  15 Luty 2014
  Wiadomości:
  56
  Docenione treści:
  0
  Obecnie raczej nie ma takiego podziału, np trudno mówić o kredycie dla naucyzcieli, tak samo rzecz ma się z górnikami/ Myślę że raczej udzielane są kredyty ogólne nie mające wpływu na zawód wykonywany przez daną osobę.
   
  #2
 3. torbiarz

  torbiarz New Member

  Dołączył:
  2 Kwiecień 2014
  Wiadomości:
  23
  Docenione treści:
  0
  Wiem, że w SKOKU takie coś się czasem pojawia, ale nie ma zasadniczo stałych ofert tylko jakieś promocje lub coś w tym stylu. Dodatkowo nie zawsze taka pożyczka jest faktycznie lepsza od zwykłej.
   
  #3
 4. Grzegorz Klimczak

  Grzegorz Klimczak Member

  Dołączył:
  3 Kwiecień 2014
  Wiadomości:
  57
  Docenione treści:
  0
  Są jak najbardziej wybrane grupy zawodowe gdzie klient może otrzymać lepsze warunki niż taki szarak pracujący za kasą w sklepie. Natomiast po co od razu pakować się w kredyty poza bankowe, które mają warunki takie że kredyt będziemy spłacać całę życie. Zawsze można poszukać oferty w banku , póżniej w skoku a parabanki to lepiej omijać z daleka. No chyba że już nie możemy dostać w banku czy skoku kredytu, to wtedy zaboli nas po kieszeni .

  Z poważaniem

  Grzegorz Klimczak

  Doradca Finansowy.

  Kontakt w Profilu
   
  #4