1. Kredyt-Forum.pl używa plików cookies. Korzystając z kredyt-forum.pl wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.

Kredyt ogólnie

Dyskusja w 'Kredyt hipoteczny' rozpoczęta przez użytkownika dyndal11, 6 Marzec 2014.

 1. dyndal11

  dyndal11 Member

  Dołączył:
  6 Marzec 2014
  Wiadomości:
  31
  Docenione treści:
  1
  Ogólnie chciałem zapytać jakie są wymagania, aby móc uzyskać kredyt hipoteczny? Dotyczy to osoby samotnej, posiadającej umowę o pracę na czas nieokreślony, co w tej sytuacji pewnie będzie procentować.
   
  #1
 2. torbiarz

  torbiarz New Member

  Dołączył:
  2 Kwiecień 2014
  Wiadomości:
  23
  Docenione treści:
  0
  Każdy bank ma swoje własne przepisy odnoszące się do kredytów hipotecznych. Ogólnie rzecz biorąc zawsze trzeba posiadać potwierdzoną zdolność kredytową i należy złożyć odpowiedni wniosek.
   
  #2
 3. fakrelo

  fakrelo Guest

  Prawda. Jak chcesz porównać jak to wygląda dla kilku banków to przejdź się np. do Idei Expert tam Ci dadzą taką możliwość. A jeśli się zdecydujesz to jest wtedy też szansa na zwrot 1% wartości nieruchomości.
   
  #3
 4. Grzegorz Klimczak

  Grzegorz Klimczak Member

  Dołączył:
  3 Kwiecień 2014
  Wiadomości:
  57
  Docenione treści:
  0
  Nie trzeba nigdzie chodzić aby dostać dobrą ofertę, wystarczy że osoba tu na forum napisze co potrzebuje a dostanie odemnie fachową pomoc czy też gotową ofertę.

  Z poważaniem

  Grzegorz Klimczak

  Doradca Finansowy.

  Kontakt w Profilu
   
  #4
 5. agni

  agni New Member

  Dołączył:
  18 Styczeń 2017
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Część, jestem studentką drugiego stopnia o kierunku Finanse i Rachunkowość. Mam ogromną prośbę do Was Drodzy użytkownicy, pomóżcie mi uzyskać miarodajne wyniki ankiety w celu napisania pracy dyplomowej. Z góry ogromne podziękowania. :)
   
  #5
Podobne Tematy
Forum Tytuł Data
Pomoc dla zadłużonych Jeżeli masz kredyt indeksowany lub denominowany do waluty obcej, prawdopodobnie nadpłaciłeś raty. 25 Czerwiec 2020
Kredyt gotówkowy Alior kredyt pilne!! 24 Czerwiec 2020
Kredyt refinansowy restrukturyzacja kredytu millenium 7 Czerwiec 2020
Kredyt konsolidacyjny Poszukuje kredytu konsolidacyjnego 3 Czerwiec 2020
Kredyt konsolidacyjny KREDYT KONSOLIDACYJNY. Wyjdź z pętli zadłużenia - obniżamy raty. POŁĄCZ kredyty w JEDEN! 8 Styczeń 2020
Kredyt dla firmy KREDYT dla FIRM bez dochodu (ze stratą)! Z brakiem zdolności! BEZ NIEZALEGANIA ZE SKARBÓWKI 8 Styczeń 2020