1. Kredyt-Forum.pl używa plików cookies. Korzystając z kredyt-forum.pl wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.

Prośba o poradę w zakresie oddłużania.

Dyskusja w 'Pożyczka prywatna' rozpoczęta przez użytkownika Ewcia123, 17 Maj 2015.

 1. Ewcia123

  Ewcia123 New Member

  Dołączył:
  17 Maj 2015
  Wiadomości:
  2
  Docenione treści:
  0
  Witam, od pewnego czasu męczy mnie problem zadłużenia związanego z zajęciem komorniczym. Wpisując w google.pl oddluzanie komornicze pojawiła się strona conectum finanse. Zainteresowała mnie ich forma pomocy, gdyż nie udzielają jedynie pożyczek, ale także działają na drodze prawnej np. w zakładce oddłużanie prawne - mają: wniosek o restrukturyzację kredytu, negocjacje z bankiem, umowa ugody. Nie mam ochoty na kolejne pożyczki, bo nie mogę spłacić poprzednich. Szczególnie interesuje mnie to, że dają 100% gwarancję zadowolenia - cena minimalna to 80zł. Jestem tak wykończona psychicznie, że chyba się zdecyduję. Możecie polecić inne firmy koniecznie z cenami usług- dla porównania?
  Pozdrawiam. Ewa Mąka.
   
  #1
   
 2. PoPorade

  PoPorade New Member

  Dołączył:
  16 Czerwiec 2015
  Wiadomości:
  5
  Docenione treści:
  0
  Również dołączam się do prośby Pani Ewy. Potrzebuję też takich informacji.
   
  #2
 3. Prime7

  Prime7 New Member

  Dołączył:
  14 Sierpień 2016
  Wiadomości:
  28
  Docenione treści:
  3
  Z wszystkimi dokumentami zgłoś się do swojego banku, opowiedz swoją historię i zaproponuj własne możliwe do spłaty dla Ciebie warunki, to bank może zawiesić postępowanie komornicze.
  Skorzystaj z fachowej pomocy prawnika, napisze za Ciebie wniosek o zawarcie ugody i restrukturyzacji naprawdę działa.
  Do czasu zanim dogadasz się z bankiem zadzwoń do komornika i powiedz że jesteś w trakcie zawierania ugody z bankiem i że możesz spłacać np po 100 zł miesięcznie powinni na to przystać albo zasugerują minimum. Ważne wywiązuj się z ustaleń z komornikiem bo inaczej Cię z windykuje zwłaszcza że od września tego roku dostanie dodatkowe e-narzędzia i e-licytacje.

  Jeśli uważasz ten wpis za wartościowy polub go
   
  #3
 4. Trudne Kredyty

  Trudne Kredyty New Member

  Dołączył:
  26 Wrzesień 2017
  Wiadomości:
  9
  Docenione treści:
  0
  Należy bardzo uważać na takie firmy. Jeżeli już doszło do zajęcia komorniczego, to w większości przypadków jedyne sensowne rozwiązanie to dogadać się z komornikiem co do wysokości spłat. Należy też pamięta, że po spłacie kredytu u komornika dane zobowiązanie będzie widniało w bik jeszcze przez 5 lat, więc nie należy liczyć, że jakikolwiek bank zaraz udzieli nam kredytu
   
  #4
 5. OLek922

  OLek922 New Member

  Dołączył:
  13 Marzec 2019
  Wiadomości:
  6
  Docenione treści:
  0
  Oferuję pożyczkę pod weksel napisz sms 668 810 547
   
  #5