1. Kredyt-Forum.pl używa plików cookies. Korzystając z kredyt-forum.pl wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.

Uczciwy kredyt prywatny - bez przedpłat innych oszustw

Dyskusja w 'Pożyczka prywatna' rozpoczęta przez użytkownika wolniak, 13 Grudzień 2013.

 1. wolniak

  wolniak Guest

  Witam serdecznie widze ze sporo osob na forum tez poszukuje kredytu prywatnego i mam takie pytanie czy ktos juz cos na oku? Jakas firme lub osobe prywatna ktora udziela takich pozyczek chodzi mi o uczciwy kredyt prywatny - bez przedpłat innych oszustw??Dziekuje za info.
   
  #1
   
 2. michał

  michał Guest

  ja niestety nie znalazlam nikogo
   
  #2
 3. inwestor

  inwestor Guest

  Pożyczka udzielana jest przez inwestorów i instytucje para bankową, która posiada zezwolenie KNFu, a więc jest zgodna z prawem.

  Procedura naszej pomocy w uzyskania przez Pana pożyczki pozabankowej polega na wskazaniu Panu odpowiedniej instytucji parabankowej i prywatnego inwestora (który wcześniej poznał Pana sytuację i zaakceptował zabezpieczenie oraz własne ryzyko). A następnie po zaakceptowaniu przez Pana i inwestora warunków dokonywana jest transakcja udzielenia pożyczki oraz prawne zabezpieczenie pożyczki.

  Innymi słowy, wygląda to w ten sposób, że na początek, po akceptacji przez Pana warunków naszej współpracy i podpisaniu umowy pośrednictwa, kontaktujemy Pana z naszym inwestorem, z którym omawia Pan warunki udzielonej pożyczki, kwota, płatność w ratach, oprocentowanie, koszty odsetek, długość udzielenia pożyczki oraz przedstawia Pan zabezpieczenie pożyczki. Po akceptacji Pana i inwestora warunków, podpisujecie umowę, przenosicie nieruchomość oraz dokonujecie realizacji zlecenia, a Pan otrzymuje żądaną pożyczkę.

  Z nami rozlicza się Pan dopiero po pozytywnym uzyskaniu pożyczki od inwestora. W przeciwnym przypadku nie pobieramy opłat. Przy pożyczce 60 tys. zł. pobieramy 13,5% +vat(przy 90 tys.zł byłoby to 10%)

  Jakie wymagane jest zabezpieczenie: hipoteka na nieruchomości do max 70% % wartości ustanowionej hipoteki. Proszę zauważyć, że nie jest to wpis do KW, a czasowe przeniesienie własności nieruchomości, taka czasowa sprzedaż do czasu spłacenia całej pożyczki. To nie jest pożyczka bankowa, a prywatna, dlatego inwestor chce mieć możliwość zabezpieczenia swojego ryzyka, na wypadek nie odzyskania pożyczonej kwoty.

  Poza tym zabezpieczeniem nie ma żadnych innych.
   
  #3
 4. dolek39

  dolek39 New Member

  Dołączył:
  15 Grudzień 2013
  Wiadomości:
  23
  Docenione treści:
  0
  Nie jest to łatwe znaleźć takiego uczciwego inwestora, ale oczywiście jest to jak najbardziej możliwe, ale trzeba mocno poszukać.
   
  #4
 5. anka

  anka Guest

  W odpowiedzi na Twojego posta usze stwierdzić że chyba nie mamtakiej osoby, której by sie udało. Ja już śledzę wpisy od dłuższego czasu i totalna bieda. Oferty są da takich co to nie mają masakrycznie trudnej sytuacji (jak np. ja). Ja pisałam mnóstwo wniosków, każdy doradca obiecywał góry czekałam i traciłam czas i konczyło sie na niczym - nie mozemy Pani pomóc

  A jak do tej pory nie byłam w najgorszej sytuacji, bo nie miałam żadnej umowy wypowiedzianej, zadnego komornika itd, a i tak nikt nie potrafił mi pomóc.

  Na dodatek ludzie są straszni. Może czytałaś posty o użyczeniu nieruchomości. Wyszło z tego wzajemne robienie z siebie złodziei, zamiast sprboać jeden drugiemu pomóc.

  Ja pisalam do Ciebie z oferta uzyczenia hipoteki i cały czas staram sie dowiedzieć w jaki sposób można zabezpieczyc interesy stron. Doradca nie odpowiedziała mi jednoznacznie i dlatego szukam dalej. Może wystarczyłaby jakas umowa cywilno-prawna u notariusza żeby zabezpieczyc gwarancje spłaty zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Bedę się starała dowiedzieć. Ale nie mam za duzo czasu - pracuje na 3 etaty żeby jakoś łatac te kredyty. A może Ty masz jakiegoś znajomego prawnika, który pomógłby rozsupłać ten problem.

  Naprawdę jestem uczciwa osobą, która bez użyczenia hipoteki nie ma szans na wyjscie z kłopotów. Moglibysmy sobie nawzajem pomóc ale chciałabym żeby sytuacja była jasna i klarowna.

  Pozdrawiam
  Anka
   
  #5
 6. taneo

  taneo New Member

  Dołączył:
  6 Luty 2015
  Wiadomości:
  4
  Docenione treści:
  0
  witam potrzebuje większą kwotę na wybudowanie tłoczni zabezpieczeniem jest wybudowana tłocznia o wartości 23mln oraz nieruchomość o wartości 4,5 mln potrzebne fundusze to 11mln w 3 transzach
   
  #6
 7. PoPorade

  PoPorade New Member

  Dołączył:
  16 Czerwiec 2015
  Wiadomości:
  5
  Docenione treści:
  0
  Czy ktoś z was kiedykolwiek widział takiego prywatnego inwestora który udzieli kredytu bez zabezpieczeń?
   
  #7
 8. milosz2

  milosz2 Member

  Dołączył:
  7 Luty 2014
  Wiadomości:
  55
  Docenione treści:
  0
  #8
 9. Dana

  Dana New Member

  Dołączył:
  8 Czerwiec 2018
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
   
  #9
 10. OLek922

  OLek922 New Member

  Dołączył:
  13 Marzec 2019
  Wiadomości:
  6
  Docenione treści:
  0
  Oferuję pożyczkę pod weksel napisz sms 668 810 547
   
  #10
 11. PiotrDuda

  PiotrDuda New Member

  Dołączył:
  17 Wrzesień 2019
  Wiadomości:
  13
  Docenione treści:
  0
  takie pieniądze ma chyba tylko Łódzki Magellan ale pewnie nie podejmą tematu.
  Większość firm pożyczkowych (hipotecznych) nie jest zarejestrowana w KNF gdyż są to pożyczki pomiędzy przedsiębiorstwami. Kwoty jakie można uzyskać rzadko przekraczają 200 tys zł.
   
  #11
Podobne Tematy
Forum Tytuł Data
Pomoc dla zadłużonych Jeżeli masz kredyt indeksowany lub denominowany do waluty obcej, prawdopodobnie nadpłaciłeś raty. 25 Czerwiec 2020
Kredyt gotówkowy Alior kredyt pilne!! 24 Czerwiec 2020
Kredyt refinansowy restrukturyzacja kredytu millenium 7 Czerwiec 2020
Kredyt konsolidacyjny Poszukuje kredytu konsolidacyjnego 3 Czerwiec 2020
Kredyt konsolidacyjny KREDYT KONSOLIDACYJNY. Wyjdź z pętli zadłużenia - obniżamy raty. POŁĄCZ kredyty w JEDEN! 8 Styczeń 2020
Kredyt dla firmy KREDYT dla FIRM bez dochodu (ze stratą)! Z brakiem zdolności! BEZ NIEZALEGANIA ZE SKARBÓWKI 8 Styczeń 2020